Відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 25.01.2024 16:10

У четвер, 25 січня 2024 року, за участі Черняхівського селищного голови Наталії Ревчук відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради.

На розгляд присутніх членів виконавчого комітету було винесено такі питання:

• Про забезпечення виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» за 2023 рік.
  • Про затвердження планів проведення культурно-масових заходів на території громади в лютому 2024 року.
  • Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання малолітньої дитини.
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради № 88 від 23.12.2020 року «Про створення адміністративної комісії та затвердження Положення про адміністративну комісію».
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 25.03.2021 року № 25 «Про надання повноважень на складання протоколів про адміністративні правопорушення».
  • Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги.
  • Про затвердження переліку та тарифів на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Черняхівське територіальне медичне об’єднання» Черняхівської селищної ради в новій редакції.
  • Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Тертенюк Риті Віталіївні, Тертенюку Богдану Олександровичу, Тертенюк Тетяні Олександрівні та Тертенюку Ростиславу Івановичу.
  • Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою, (розкриття земельного покриття) для перенесення існуючих електричних мереж за межі забудови ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» за адресою: Житомирська область, Житомирський район, смт. Черняхів, вул. Юліана Мовчана, 13-А.
  • Про надання дозволу на вчинення правочину.
  • Про передачу в приватну власність квартири.
  • Про затвердження висновку органу опіки та піклування Черняхівської селищної ради.

По кожному з питань після інформування прийнято відповідні рішення.