Вітання селищного голови з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2024 08:00

На зображенні може бути: текст

Сьогодні, 22 січня, наша держава відзначає День Соборності, присвячений об'єднанню України, яке відбулося у 1919 році.

Саме в цей день Українська Народна Республіка проголосила незалежність, а рівно через рік було проголошено Акт злуки УНР І ЗУНР. Українці, розділені кордонами тогочасних імперій, об'єднались.

22 січня навіки увійшло в історію нашого народу, як величне національне свято. І хоч минуло з того дня більше сотні років, але тема єдності нашої нації донині залишається актуальною.

Адже саме завдяки нашій єдності Україна, попри всі випробування і біль війни, - вільна, незалежна, єдина. Низький уклін усім, хто став на захист суверенності рідної держави! Вічна пам'ять Героям, які за волю майбутніх поколінь віддали свої життя.

Соборність - це пам’ять українського народу про історичне минуле та згуртована співпраця заради майбутнього! Це базова національна цінність.

Пишаймося, що ми - українці! Єднаймось заради незалежності нашої країни, заради гідного майбутнього сильної України! Ми обов'язково переможемо у цій війні!

Слава Україні!

Героям Слава!