#ТиЯк? Долаємо страх разом

Дата: 18.01.2024 14:45

На зображенні може бути: 12 людей

Чим більше дитина пізнає світ, тим ширшу палітру емоцій відчуває. І, звісно ж, серед її різноманіття трапляється… страх.

Страх – глибоко недооцінена емоція. Сьогодні в Черняхівській центральній бібліотеці пройшла чергова зустріч читачів, учнів 8 класу Черняхівського ліцею №2, з майбутньою психологинею Олександрою.

На зображенні може бути: 1 особа, навчається, телевізор та текст

Під час спілкування вона розповіла, як навчитися не лише приймати свої страхи, а й правильно на них реагувати, визначати їх причину та викорінювати зі свого життя. Адже наш справжній ворог – не страх, а те, що його викликає.

Зустріч проходила в рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»