18 січня - День пам`яті Станіслава Шикіти

Дата: 18.01.2024 08:00

Час неможливо зупинити. Але він не зітре з нашої пам’яті імена героїв сучасної України – земляків, які віддали життя у війні за свободу свого народу.

Сьогодні, 18 січня, - День пам`яті Станіслава Шикіти.

Доля Героя розпорядилась так, що життя його обірвалось на землі, де воно і розпочалось. Станіслав Миколайович народився 19 вересня 1979 року в селі Білокузьминівка Костянтинівського району Донецької області.

З перших днів повномасштабного вторгнення рашистів Станіслав, не вагаючись, прийняв рішення стати на захист Батьківщини. Вже 12 березня 2022 року пішов добровольцем на службу в ЗСУ. Пройшов нелегкий бойовий шлях у багатьох гарячих точках.

18 січня 2023 року біля селища Червона Гора Бахмутського району Донецької області життя сержанта Шикіти Станіслава Миколайовича обірвалось. Загинув як Герой. Воїна поховали у с.Жадьки Черняхівської громади.

Допоки ми живі – житиме пам’ять про Героїв.

Слава Україні! Героям Слава!