Пам`яті Воїна. Щигель Іван Вікторович

ЩИГЕЛЬ

Іван Вікторович

молодший сержант

20.01.1983 – 18.03.2023 рр.

Іван Щигель народився 20 січня 1983 року в м. Житомир. До першого класу Іван пішов у Житомирську загальноосвітню школу №6. Потім сім’я переїхала в с. Горбулів Черняхівського району, де хлопець продовжив навчання вже в місцевій школі.

Після отримання загальної середньої освіти, Іван Щигель пройшов строкову службу в армії. Як повернувся, працював на різних роботах. Одружився та разом із дружиною виховували двох синів.

Молодший сержант Іван Щигель був призваний по мобілізації в перший день повномасштабної війни – 24 лютого 2022 року. У складі Першого прикордонного загону Державної прикордонної служби боронив Україну в найгарячіших точках. Останній бій Героя стався 18 березня 2023 року в районі м. Бахмут Донецької області.

26 березня 2023 року в селі Горбулів Черняхівська громада із військовими почестями попрощалася із полеглим захисником, який повернувся з війни на щиті.

Вічна слава полеглим Героям, які назавжди залишаться в пам’яті українського народу справжнім взірцем патріотизму та відданості своїй Вітчизні!