13 січня - День пам`яті Сергія Давидюка

Дата: 13.01.2024 09:00

Сергій Давидюк народився 07 травня 1986 року в с.Велике Вербче Сарненського району на Рівненщині. Свою обраницю Наталію він зустрів на Житомирщині. Створивши власну сім`ю, жив, працював та виховував разом з дружиною двох діточок у с.Сліпчиці Черняхівської громади.

Сергій Миколайович був мобілізований 01 травня 2022 року. Не вагаючись, чоловік в складі ЗСУ боронив Україну у найважчих напрямках фронту.  На жаль, внаслідок артилерійського обстрілу біля м. Соледар на Донеччині 13 січня 2023 року мужній захисник загинув.

За рішенням родини, місцем вічного спочивання полеглого Героя стала його мала Батьківщина на Рівненщині.

Сьогодні, у роковини від дня, коли український захисник поповнив ряди Небесного Війська, згадаймо Героя Сергія Давидюка та усіх полеглих українських воїнів тихою молитвою, вшануймо їхню пам`ять хвилиною мовчання...

Вічна пам’ять та шана полеглим Героям!