Успіхи здобувачів освіти Черняхівської громади в мовно-літературних конкурсах

Дата: 10.01.2024 16:44

Результативно представили Черняхівську селищну територіальну громаду учні закладів загальної середньої освіти в мовно-літературних конкурсах, які відбулися в листопаді-грудні 2023 року.

Команда «Крилаті» Черняхівської гімназії у складі: Зоряни Загайнової, Софії Жеревко, Ульяни Дорошенко, Софії Шпаківської, Тимофія Козлова здобула диплом ІІІ  ступеня в І обласному інтелектуальному конкурсі юних мовознавців.

Підготували команду вчителі: Тетяна Олександрівна Бондарчук, Надія Андріївна Григорчук,  Людмила Олександрівна Коротун.

У ІІІ  етапі ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка брали участь 3  учасниці, 1 з них – переможниця ІІ етапу Конкурсу, 2 - переможці ІV етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу імені Тарас Шевченка.

Наталія Олещук, учениця 9 класу Головинського ліцею (учителька Анна Володимирівна Собко), посіла 1 місце.

Дарія Григорчук, учениця 7 класу Черняхівського ліцею № 1,  - 2 місце (учителька – Надія Андріївна Григорчук).

Ірина Петровська, учениця 11 класу Черняхівського ліцею №2 – 3 місце (учителька Лариса Григорівна Остапчук).

Наступним був ХХІV Міжнародний конкурс з  української мови імені Петра Яцика. Також серед переможців ІІ етапу необхідно було обрати лише одного для участі в ІІІ етапі. Учасницею обласного етапу Конкурсу стала Олещук Наталія, учениця 9 класу Головинського ліцею (учитель Анна Володимирівна Собко). У цьому конкурсі також взяла участь переможниця ІV етапу ХХІІІ конкурсу Аріна Шмалій  - учениця 6 класу Черняхівського ліцею №1(учителька Надія Андріївна Григорчук).

І знову неймовірний успіх – обидві учасниці посіли 1-і місця!

Попри всі труднощі, у цей складний для України час, наші діти довели, що вони люблять, шанують, плекають рідну мову, постійно удосконалюють свої знання, усвідомлюють, що для нас, українців,  рідна мова – українська.

Щиро дякуємо всім переможцям конкурсів, зичимо здоров’я, наполегливості, творчості, продовжувати торувати шлях до успіхів!

Велика вдячність учителям за натхненну роботу з дітьми, за уміння розвивати творчі особистості, батькам – за підтримку.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Зичимо успіхів у фінальних етапах Міжнародних конкурсів імені Тараса Шевченка та Петра Яцика в 2024 році!