03 січня – День пам’яті Василя Карпельова

Дата: 03.01.2024 08:00

25-річний Василь Карпельов із с.Стирти Черняхівської громади був мобілізований до лав ЗСУ в липні 2022 року. Він боронив Україну разом із побратимами у найважчих місцях фронту.

З 03 січня 2023 року після бою біля населеного пункту Мар'їнка Донецької області солдата Василя Карпельова вважали зниклим безвісти, адже зв`язок із ним перервався. На превеликий жаль, попри всі надії і сподівання, пізніше стало відомо, що наш мужній земляк загинув.

У роковини загибелі просимо усіх згадати полеглого Героя тихою молитвою…

Світла пам’ять про мужнього захисника назавжди залишиться у серцях вдячних земляків.

Вічна пам'ять і шана захиснику України!

Герої не вмирають!

Пам`ятаємо!