31 грудня – День пам`яті Андрія Корнійчука

Дата: 31.12.2023 08:05

31 грудня – річниця з дня загибелі нашого Героя, одного з найкращих синів України, який поклав життя, захищаючи свою рідну землю, – Андрія Корнійчука.

Андрій Корнійчук мав досвід у військовій справі: був учасником АТО, а з перших днів  повномасштабного  вторгнення він знову став на  захист України у складі 46-ї окремої аеромобільної бригади в одному з найважчих фронтових міст – Бахмуті. 31 грудня 2022 року після важкого бою старший солдат Андрій Корнійчук перестав виходити на зв’язок із рідними. Згодом стало відомо, що наш земляк загинув на полі бою.

Андрій Андрійович Корнійчук назавжди залишиться в серці кожного з нас як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України. У річницю загибелі нашого воїна просимо жителів громади вшанувати пам'ять Героя вдячним словом і молитвою.

Безмежна шана його подвигу!
Світла та вічна пам’ять Герою!