На війні загинув Богуш Віктор Леонідович з Черняхова

Дата: 27.12.2023 12:49

На зображенні може бути: 1 особа та текст

Війна триває і, на превеликий жаль, продовжує забирати найкращих синів України...

Знову страшна звістка прийшла в Черняхів. На війні загинув наш земляк - БОГУШ Віктор Леонідович, 26.09.1975 р.н.

Віктор Богуш у лавах Збройних сил України став на захист Вітчизни 02 березня 2022 року. Багато гарячих точок пройшов воїн за цей час. Останній бій Віктор Леонідович прийняв 24 грудня 2023 року поблизу н.п. Богданівка Донецької області.

Черняхівська селищна рада та вся громада висловлюють щирі співчуття матері полеглого Героя Тамарі Климівні, рідним, близьким і всім, хто знав відважного чоловіка.

Вічна пам'ять і слава Герою!

Вічна пам'ять усім, хто віддав життя за Україну!

Про час та місце прощання із полеглим захисником України Віктором Богушем повідомимо додатково.