Випускне свято у Головинському ВПУ НТ

Дата: 26.12.2023 12:10

На зображенні може бути: 3 людини

«В училищі свят завжди багато, де музика лунає й чути спів. Але сьогодні – надзвичайне свято – ми проводжаємо своїх випускників». Саме такими словами розпочалося сьогодні випускне свято у Головинському ВПУ НТ.

Крок у майбутнє - світле, щасливе, успішне - зробили 25 грудня 2023 року випускники групи 302, професія «Тракторист-машиніст с/г виробництва; Слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів; Водій автотранспортних засобів ( категорія «С»).

А далі – відкриття урочистої частини свята: звучання Гімну України і запрошення до вітального слова та вручення дипломів кваліфікованих робітників директора училища Вячеслава Максимчука та Генерального директора ТОВ «Коростишівземінвест» Олександра Вознюка, шанованого гостя, друга та соціального партнера нашого училища.

Із теплими напутніми словами до випускників звернулися їх наставники та батьки.

Хвилиною мовчання вшанували присутні загиблих захисників України, серед яких і випускники нашого закладу освіти.

Особливо вдячні тим, хто сьогодні боронить нашу державу і дає можливість вчитися та працювати.

У добру путь, випускники! Нехай ваша життєва дорога буде світлою та щасливою!

Головинське ВПУ НТ