Родинам полеглих військових вручили ордени «За мужність» III ступеня

Дата: 21.12.2023 13:00

На зображенні може бути: ювелірні вироби та текст

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності держави, самовіддане виконання військового обов’язку орденами “За мужність” ІІІ ступеня посмертно нагороджено військовослужбовців Збройних сил України – Корнійчука Андрія Андрійовича, Сухого Віталія Андрійовича, Давидюка Сергія Миколайовича.

Нагороди родинам полеглих Героїв вручили заступник голови Житомирської РВА В`ячеслав Авраменко, голова Черняхівської селищної ради Наталія Ревчук і заступник начальника 9 відділу Житомирського РТЦК та СП Іван Войтович.

На зображенні може бути: 8 людей та текст

АНДРІЙ КОРНІЙЧУК народився 08 вересня 1989 року в селищі Головине Черняхівського району Житомирської області. Був старшим сином у багатодітній і дружній родині. Старший солдат Андрій Корнійчук мав бойовий досвід: був учасником АТО, а з перших днів повномасштабного вторгнення він знову став на захист України у складі 46-ї окремої аеромобільної бригади в одному з найважчих фронтових міст – Бахмуті. Життя Героя обірвалось 31 грудня 2022 року.

Нагороду отримали рідні захисника - батьки, дружина і син.

На зображенні може бути: 3 людини та текст

На зображенні може бути: 5 людей

На зображенні може бути: 4 людини

ВІТАЛІЙ СУХИЙ народився 24 листопада 1995 року в Черняхові. Віталій разом із своїм старшим братом став на захист України попри те, що строкової служби раніше не проходив. 15 лютого 2023 року в районі населеного пункту Гряниківка Куп'янського району Харківської області солдат Віталій Сухий, залишаючись вірним своїй країні, загинув як Герой.

Нагороду отримали батьки Героя.

На зображенні може бути: 4 людини

СЕРГІЙ ДАВИДЮК народився 07 травня 1986 року в с.Велике Вербче Сарненського району на Рівненщині. Був мобілізований 01 травня 2022 року. На жаль, внаслідок артилерійського обстрілу біля м. Соледар 13 січня 2023 року мужній захисник загинув.

Нагороду отримали дружина і діти полеглого воїна.

На зображенні може бути: 4 людини, люди навчаються та текст

На зображенні може бути: 3 людини

На зображенні може бути: 3 людини та текст

На зображенні може бути: 8 людей, кларнет та скрипка

Вічна пам’ять та шана полеглим Героям!