20 грудня – День пам’яті Леоніда Марченка та Миколи Шлапака

Дата: 20.12.2023 08:00

20 грудня – День пам’яті Леоніда Марченка та Миколи Шлапака

Наші Герої боронили Україну від рашистської навали та віддали за неї найдорожче – свої життя.

38-річний Леонід Вікторович Марченко добровольцем став до лав захисників України. Вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність під час виконання бойового завдання в районі села Кліщіївка Бахмутського району Донецької області, солдат Леонід Марченко загинув 20 грудня 2022 року.

Миколі Володимировичу Шлапаку було 32 роки. Командир першого взводу 3 спеціальної роти Окремого спеціального батальйону разом зі своїм взводом провів декілька успішних операцій, чим стримав прорив противника на підконтрольну Україні територію Донецької області. Останній бій лейтенанта Миколи Шлапака стався 20 грудня 2022 року під Бахмутом у селі Берестове Донецької області. Своїми діями наш Герой разом з підлеглими зупинив наступ противника, нанісши йому значні втрати.

Низький уклін та вічна пам'ять воїнам, пам'ять про яких завжди житиме серед нас.

Пам`ятаємо!