Відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 30.11.2023 15:26

У четвер, 30 листопада 2023 року, за участі Черняхівського селищного голови Наталії Ревчук відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради.

Присутні члени виконавчого комітету розглянули наступні питання порядку денного:

1.Про затвердження Правил приймання стічних вод підприємств та організацій у господарсько-побутову систему каналізації  смт Черняхів та смт Головине.

2.Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою, (розкриття земельного покриття) для реконструкції водогінної мережі до автостанції за адресою: Житомирська область, Житомирський район, смт. Черняхів, вул. Юліана Мовчана, 13-А.

3.Про продовження з КП «Черняхів - Добробут» дії договору з вивезення твердих побутових відходів на території Черняхівської селищної територіальної громади.

4. Про затвердження норм споживання житлово-комунальних послуг та норм утворення побутових відходів КП «Головине - Добробут» Черняхівської селищної ради.

5. Про погодження місць розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності ФОП Воробею Сергію Валерійовичу.

6. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

7. Про погодження перейменування вулиць і провулків у Черняхівській селищній територіальній громаді.

8. Про затвердження планів проведення культурно-масових заходів на території громади в грудні 2023 року.

9. Про схвалення проєкту Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Черняхівської селищної ради на 2024 -2026 роки.

10. Про затвердження висновку про недоцільність позбавлення батьківських прав.

11.Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання малолітньої дитини.

12. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Черняхівської селищної ради від 29.04.2021 року №45 «Про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах».

13. Про схвалення проєкту комплексної цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2024 рік.

14. Про схвалення проєкту Програми забезпечення безпеки та стійкості критичної інфраструктури Черняхівської селищної територіальної громади на 2024-2025 роки.

15. Про передачу в приватну власність квартири.

16. Про надання дозволу на перепоховання останків померлого.

17. Про надання дозволу на вчинення правочину.

18. Про встановлення опіки над майном.

19. Про взяття на квартирний облік.

20. Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги.

21. Про внесення змін до Заходів  по підготовці об’єктів соціальної сфери та комунального господарства Черняхівської селищної територіальної громади  до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років, які стосуються КНП «Черняхівське ТМО» Черняхівської селищної  ради, затверджених рішенням виконавчого комітету Черняхівської  селищної ради від 28 вересня 2023 року.