Пам`яті Воїна. Топал Геннадій Васильович

ТОПАЛ

Геннадій Васильович

солдат

02.02.1987 – 21.06.2023 рр.

Геннадій Топал народився 02 лютого 1987 року в смт Черняхів Житомирської області. Для батьків - Галини Павлівни і Василя Кириловича – Геннадій став 4 сином, наймолодшою дитиною.

Шкільні роки пролетіли швидко, адже навчався Геннадій добре. Любив спорт, мав багато друзів. Після закінчення 9 класів Черняхівської гімназії, юнак вступив на навчання в Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту. Здобув фах помічника машиніста. Трудовий шлях розпочав у локомотивному депо «Коростень» Південно-Західної залізниці. Пізніше працював ближче до рідного дому – на залізниці в Житомирі. Деякий час трудився в ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат».

На службу в Збройні сили України Геннадій Топал був призваний по мобілізації 01 травня 2023 року. Після спеціалізованого навчання, солдат-гранатометник 95 окремої десантно-штурмової бригади Геннадій Топал став одним тих воїнів, які брали участь в контрнаступі. Захисники України мужньо відвойовували землі, окуповані ворожими загарбниками.

Під час бою за територіальну цілісність та незалежність України 21 червня 2023 року біля н.п.Кремінна Сєверодонецького району Луганської області Геннадій Топал загинув.

Поховали полеглого Героя з військовими почестями на місцевому кладовищі в рідному Черняхові.

Вічная пам'ять і слава Герою!