Під час виконання військового обов'язку загинув житель смт Черняхів Сергій Собченко

Дата: 22.11.2023 09:00

На зображенні може бути: 1 особа

Війна продовжує нести горе в українські родини...

13 листопада 2023 року поблизу н.п. Новокалинове Донецької області під час виконання військового обов'язку загинув житель смт Черняхів, старший солдат СОБЧЕНКО Сергій Петрович, 03.09.1976 р.н.

Низький уклін Герою за подвиг! Вічна слава і пам’ять.

Черняхівська селищна рада та вся громада висловлюють щирі співчуття рідним, друзям та побратимам Сергія. Ніякими словами неможливо загоїти сердечну гіркоту та душевні рани рідних Героя, який віддав життя за Україну.

Завтра, 23 листопада, Черняхів прощатиметься з полеглим Героєм Сергієм СОБЧЕНКОМ, який в бою віддав життя за свободу та незалежність України.

О 09:30 годині зустрічатимемо домовину з тілом воїна. Просимо створити коридор пошани, щоб віддати останню шану Герою в рідному містечку.

В 10:30 біля батьківського дому в смт Черняхів, вул. Миру, 2 розпочнеться чин відспівучання полеглого воїна.

Орієнтовно о 11:30 годині у Кафедральному храмі на честь Почаївської ікони Божої Матері відбудеться чин відспівування полеглого захисника.

Поховання Героя відбудеться на кладовищі в смт Черняхові.

Закликаємо громаду гідно вшанувати пам’ять загиблого Героя України та провести в останню путь!