Відбулось засідання тридцять дев’ятої позачергової сесії селищної ради VIII скликання

Дата: 20.11.2023 08:40

17 листопада 2023 року, з метою термінового вирішення питань життєдіяльності Черняхівської селищної територіальної громади, під головуванням Наталії Ревчук відбулось засідання тридцять дев’ятої позачергової сесії селищної ради VIII скликання.

На тридцять дев’яту позачергову сесію ради прибуло 16 із 26 обраних депутатів.

Одноголосно присутні депутати підтримали «Програму забезпечення виплати одноразової грошової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування (випускникам закладів загальної середньої освіти Черняхівської селищної територіальної громади) в розмірі 6-ти прожиткових мінімумів для осіб відповідного віку на 2023-2024 роки». На виконання цієї Програми з бюджету Черняхівської селищної ради виділено 184 тис. грн.

Серед змін до бюджету Черняхівської селищної територіальної громади на 2023 рік, депутати підтримали чергове виділення грошової допомоги з метою компенсації витрат на опалення житла членам сімей загиблих та зниклих безвісти військовослужбовців Черняхівської громади додатково виділили ще 120 тис. грн. (загалом вже 600 тис.грн за 2023 рік).

На придбання флагштоків для упорядкування могил полеглих захисників – 40 тис. грн, на поховання – 50 тис.грн.

Для реалізації Програми надання соціальних послуг особам, які потребують постійної сторонньої допомоги (яку надають фахівці «Територіального центру соціального обслуговування»), - 140 тис.грн.

На придбання будівельних матеріалів та оплату виконаних робіт для Головинської АЗПСМ – 267 тис.958 грн.

Придбання меблів у дитячий садочок №1 – 46 тис. грн.

Співфінансування надання освітньої субвенції – 41 тис.427 грн.

Також депутати затвердили План діяльності Черняхівської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік.