Дата: 09.11.2023 15:56

1

Назва предмета закупівлі

«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Свободи в смт. Черняхів Житомирського району Житомирської області » (ДК 021:2015 - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) (ідентифікатор закупівлі: № UA-2023-11-03-013434-a)

2

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.  Свободи  в смт. Черняхів Житомирського району Житомирської області  передбачено з метою покращення техніко-експлуатаційних показників вулиці та умов руху транспорту, підвищення несучої здатності дорожнього одягу, вирівнювання поздовжнього профілю, покращення водовідведення з поверхні проїзної частини та влаштування асфальтобетонного покриття.

3

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі було складено
з урахуванням рекомендацій Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 (зі змінами), зокрема
 відповідно до розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації.

На підставі розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації було розраховано очікувану вартість робіт по предмету закупівлі « Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.  Свободи  в смт. Черняхів Житомирського району Житомирської області» (ДК 021:2015 - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь). Реєстраційний номер кошторисної документації в ЄДЕССБ: EM01:1863-4222-2875-9966. Реєстраційний номер проектної документації: PD01:1847-2088-9499-0087. Реєстраційний номер експертного висновку: EX01:1928-0474-4403-4584.

Закупівля проводиться відповідно до очікуваної вартості предмета закупівлі на суму 4 696 123,60 грн.

КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт»