Черняхівська громада

Житомирський район, Житомирська область

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 14.11.2023 15:09
Кількість переглядів: 394

1

Назва предмета закупівлі

Виготовлення картографічної  основи (цифрових карт масштабу 1:10000 та планів масштабу 1:2000) для розроблення містобудівної документації - комплексного плану просторового розвитку, генеральних планів населених пунктів Черняхівської селищної територіальної громади (код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії)

(ідентифікатор закупівлі: № UA-2023-11-10-014911-a)

Вид процедури: відкриті торги з особливостями

Замовник - відділ містобудування та архітектури Черняхівської селищної ради.

2

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Мета надання послуг – виготовлення  картографічної основи масштабу 1:10000 на територію Черняхівської селищної  територіальної громади для розроблення комплексного плану просторового розвитку та виготовлення картографічної основи масштабу 1:2000 на територію громади для розроблення генеральних планів населених пунктів Черняхівської селищної територіальної громади відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» та ведення містобудівного кадастру,  зі створенням бази геоданих земельних ділянок на територію громади.

Результати надання послуг будуть використовуватися для:

  • використання у якості картографічної основи для геопорталу;
  • створення базового набору геопросторових даних передбачених Законом України  «Про національну інфраструктуру геопросторових даних»;
  • ведення земельного кадастру та інвентаризації земель території  територіальної громади;
  • інвентаризація об’єктів нерухомості, благоустрою  та інфраструктури;
  • уточнення  меж територіальної громади та населених пунктів у її складі, меж водного та лісового фондів, охоронних зон, тощо.

3

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі було складено
з урахуванням рекомендацій Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 (зі змінами), зокрема на підставі отриманих комерційних пропозицій потенційних учасників.

Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 12301, Житомирська обл., Житомирський район, смт Черняхів, майдан Рад, 1.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 5666610,00 грн. (п’ять мільйонів шістсот шістдесят шість тисяч шістсот десять гривень 00 коп.) з ПДВ.

Джерело фінансування: місцевий бюджет на 2023 рік.

КЕКВ: 2281

ТЕХНІЧНІ СПЕЦИФІКАЦІЇЇ

2.1. Межі території надання послуг

2.1.1. Територією надання послуг є:

територія Черняхівської селищної територіальної громади площею 538,4 км2

2.2. Вихідні матеріали для надання послуг

Замовник надає Виконавцю наступні вихідні матеріали:

 

№ з/п

Найменування вихідних матеріалів

Формат надання

2.2.1.

Межі території надання послуг

*DMF,SHP

2.2.2.

Наявні картографічні матеріали отримати в Державному картографо-геодезичному фонді України, координати пунктів Державної геодезичної мережі отримати у Адміністратора банку геодезичних даних.

 

2.2.3.

Наявні топографічні карти та плани в масштабах 1:10 000, 1:5000, 1:2000, 1:500  

в робочому порядку

2.2.4.

Перелік офіційних назв елементів вуличної-дорожньої мережі

в робочому порядку

2.2.5.

Інформація про території

 

призначення, список назв вулиць, урочищ, річок, струмків, озер та інших поіменованих об’єктів.

в робочому порядку

2.2.6.

Схеми проходження автомобільних доріг, розташування об’єктів трубопровідного транспорту, наземних та підземних інженерних мереж

в робочому порядку

2.2.7.

Документи з землеустрою

в робочому порядку

 

2.3. Вимоги до результатів надання послуг

Системою координат при наданні послуг є Державна геодезична референтна система координат УСК-2000 (далі –УСК-2000) та регіональна (місцева) система координат (МСК- 18).

Висотною основою при наданні послуг є Балтійська система висот 1977 року (далі – Балтійська 77).

Застосовуються наступні мінімальні вимоги надання послуг:

№ з/п

Вимоги

2.3.1.

Вимоги до цифрових аерофотознімків та матеріалів космічного знімання

а) для отримання аерофотознімків повинна бути застосована цифрова кадрова  або скануюча аерофотокамера, застостосування GNSS та інерціальної (IMU) системи для точного позиціювання траєкторій повітряного судна та положення аерофотокамери у момент зйомки є обов’язковим для отримання аерофотознімків.

б) Аерофотозйомка станом 2023 рік; 

в) Геометрична роздільна здатність (розмір пікселя):

-  аерофотознімків– 0,25 м/піксель, або краще;

г) Перекриття аерофотознімків на території надання послуг:

  • повздовжнє перекриття: не менше 60%±5%;
  • поперечне перекриття: не менше 30%±5%.

д) Цифрові аерофотознімки повинні покривати всю територію Черняхівської селищної та забезпечувати аерофототопографічну зйомку за цифровими технологіями стереофототопографічним методом та можливість стереофотограмметричної обробки цифрових аерофотознімків на цифрових фотограмметричних приладах

е) результатами аерофотознімання повинні бути файли зображень, що містять

  • канали RGB (Red Green Blue)
  • радіометричну роздільну здатність на кожен канал 8 bit
  • одноманітну кольорову гамму, яка відповідає природному відображенню цієї території (RGB).

є) не допускається наявність факторів зовнішнього середовища, що закривають деталі місцевості, окрім листяного покрову на деревах, та не допускається наявність снігового покрову

ж)  Кут нахилу сонця над горизонтом допускається:

  • не менше 20 градусів (для рівнинної місцевості)

з) Не допускаються наявність тіней від хмар, туману та диму, окрім диму, який є наслідком безперервного виробництва

2.3.2.

Вимоги до опознаків 

а) Визначення координат і висот опознаків виконується методом GNSS-спостережень, в режимі RTK/VRS з використанням двочастотних GNSS-приймачів

б) Вихідними пунктами GNSS-спостережень служать перманентна мережа та геодезична мережа спеціального призначення

в) При визначенні координат та висот опознаків від перманентної мережі та геодезичної мережі спеціального призначення, виконується контроль на пунктах Державного геодезичної мережі. Контроль виконується кожною одиницею GNSS-приймача, щонайменше на 3-х пунктах Державної геодезичної мережі

г) За контури опознаків слід використовувати чіткі об’єкти місцевості та інфраструктури. У випадку відсутності контурів слід виконувати маркування на місцевості до виконання аерофотозйомочних робіт.

д) Точність контрольних вимірів між GNSS-спостереженнями та вихідними координатами та висотами, повинна бути не гірше 10 см-планового положення та не більше 20 см-висотного положення.

е) Точність визначення опознаків повинна бути не більше 10 см - планового положення та не більше 15 см - висотного положення.

є) Усі пункти Державного геодезичної мережі підлягають обстеженню

ж) Каталог координат та висот планово-висотних опознаків (опорних та контрольних) подаються у форматі XLS згідно структури:

<Ідентифікатор опознака>,,, <Н>, <Опис>

з) Фотофіксація опорних і контрольних опознаків виконується так, щоб було чітко видно місце центрування GNSS-приймача та відносно інших об’єктів місцевості.

и) Контрольні опознаки визначаються як і опорні опознаки, але вони не беруть участі у врівноваженні аерофотознімків. Кількість контрольних опознаків повинна бути не менше 10% від загальної кількості опорних опознаків

 

2.3.3.

Особливі умови для аерофотозйомки

 

 1. Всі аерофотознімки  в рамках виконання цього технічного завдання, повинні бути отримані з дотриманням  вимог законодавчих та нормативно-правових актів України з питань охорони державної таємниці та Авіаційних правил України «Правила використання повітряного простору України», затверджених спільним наказом Державної авіаційної служби України, Міністерства оборони України від 11 травня 2018 року  № 430/210, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14 вересня 2018 року за   № 1056/32508:

а) виконавець повинен мати всі дозвільні документи Державіслужби України, Міноборони України, Державної прикордонної служби України  та інших державних уповноважених органів на виконання аерофотозйомочних робіт;                   .

б) матеріальні носії, що містять матеріали аерофотозйомки (аерофотознімки) повинні пройти у встановленому законодавством порядку контрольний перегляд відповідними уповноваженими державними органами з метою виявлення відомостей, які охороняються на об’єктах Міністерства оборони України та Збройних Сил України  та інших суб’єктів сил безпеки і оборони про що повинен бути складений відповідний акт;

в) матеріальні носії, що містять матеріали аерофотозйомки (аерофотознімки), які мають гриф обмеження повинні зберігатись та використовуватись на відповідному носії(ях) цифрової інформації, згідно вимог законодавчих та нормативно-правових актів України з питань охорони державної таємниці;

       Використовувати матеріали аерознімальних робіт для створення та/або оновлення картографічної основи (топографічних карт) на території особливо важливих або режимно - промислових об'єктів,  об’єктів Міністерства оборони України та Збройних Сил України  та інших суб’єктів сил безпеки і оборони мають право лише  організації (підприємства), що мають спеціальний дозвіл виданий Службою безпеки України на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею.

           2. У зв’язку з військовим вторгненням рф, згідно з вимогами Повітряного кодексу України та Положення про використання повітряного простору України органами ОЦВС та Державіаслужбою України вжито заходів  щодо  закриття  повітряного   простору України  для  цивільних  користувачів  повітряного  простору   та призупинення надання аеронавігаційних послуг у повітряному просторі України.

        У разі продовження Державіаслужбою України терміну закриття  повітряного   простору України  для  цивільних  користувачів, призупинення надання аеронавігаційних послуг у повітряному просторі України, і як наслідок неможливості виконання аерофотознімальних робіт під час виконання послуг,  дозволяється  використання архівних матеріалів аерофотознімання (топографічної цифрової аерофотозйомки минулих років,  яка за технічними параметрами відповідає вимогам п.2.31-п.2.3.2 цього технічного завдання)  разом з  актуальними даними космічного знімання, що забезпечують точність та об’єктний склад топографічної карти масштабу 1:10 000.

Актуальні супутникові  данні (космічні знімки) станом не раніше 2021-2023 року, повинні бути отримані від  офіційного представника в Україні оператора супутникових знімань.

На виконавця покладається вивчення, підбір та отримання архівних матеріалів аерофотознімання та актуальних даних космічного знімання.

Топографічне знімання території виконується електронними тахеометрами та/або GPS-приймачами у відповідності до вимог Інструкції з топографічного знімання  у масштабах  1:5 000 - 1: 500. 

2.3.6.

Вимоги до картографічної основи

а) Картографічна основа повинна бути виготовлена аерофототопографічним методом                          з використанням  стереотопографічного знімання.

б) Виготовлення картографічної основи повинно бути здійснено за матеріалами аерофотозйомки та/або  актуальної космічної зйомки, наявних (вихідних) цифрових растрових топографічних карт та матеріалів польового дешифрування. Під час здійснення топографо-геодезичних, картографічних робіт повинні забезпечуватися:

додержання вимог нормативно-технічної документації вказаних у Додатку 2 цього Технічного завдання.

в) Для масштабу 1:2000 : Зміст та наповнення цифрових топографічних планів повинні відповідати вимогам Основні положення створення  топографічних планів  масштабів 1:5 000, 1: 2 000, 1:1000,1:500 Укргеодезкартографія, №3 від 24.01.94 і іншим чинним  нормативним документам та створюватися у прийнятих умовних знаках.

 Для масштабу 1:10000: Зміст та  наповнення   цифрових топографічних карт  повинні  відповідати вимогам Основних положень створення та оновлення топографічних карт масштабів 1:10 000, 1:25 000, 1:50 000, 1:100 000, 1:200 000, 1:500 000, 1:1 000 000 і іншим чинним  нормативним документам, з визначеною точністю і детальністю відображається:

-пункти державної геодезичної мережі планової та висотної основи;

-визначні будівлі і споруди та їх характеристики;

-промислові об'єкти;

-транспортна мережа та об’єкти транспорту;

-гідрографія - річки, озера, водосховища та ін.;

-об'єкти гідротехнічні та водного транспорту;

-об'єкти водопостачання;

-рельєф;

-рослинність;

-державний кордон та межі адміністративно-територіальних утворень;

-власні назви населених пунктів, вулиць, залізничних станцій, пристаней, озер, річок, перевалів, долин, ярів та інших географічних об'єктів.

 

Додатково повинні бути  відображені всі об’єкти  соціально-культурного та промислового призначення з обов'язковим зазначенням пояснювального  підпису.

Виконавець розробляє інформаційну структуру змісту цифрових даних (базу геоданих PostgreSQL)  на основі:

-для   масштабу 1:10000 :Класифікатора інформації, яка відображається на топографічних картах масштабів    1: 10000, 1:25000, 1:50000,  1:100 000, 1:200000,1:500000, 1:1000 000, -для масштабу 1:2000: Класифікатор інформації, яка відображається на цифрових топографічних планах масштабів 1: 5 000, 1:2 000,1:1 000, 1:500  Укргеодезкартографія, №25 від 09.03.2000 та узгоджує із Замовником в робочому порядку.

 г)  Контроль якості та топологічної цілісності цифрової картографічної основи   повинен здійснюватися на всіх етапах виконання робіт відповідно до вимог  Інструкціі про порядок контролю і приймання топографо-геодезичних та картографічних робіт. Укргеодезкартографія, №19 від 17.02.2000.

2.3.7.

Особливі умови до  картографічної основи

 

Картографічна основа не повинна містити відомостей які відносяться до службової інформації визначених Наказом Держгеокадастру “Про введення в дію Переліку відомостей, які містять службову інформацію”,  діючого на період  виконання  робіт.

Гриф обмеження - для відкритого користування.

2.3.8.

Вимоги до бази геоданих земельних ділянок

 

База геоданих земельних ділянок має бути сформованою на територію всієї громади і всіх населених пунктів, атрибутивна інформація згідно діючих класифікаторів і бути поєднаною з структурою бази даних містобудування.

2.4. Нормативно-правові та технічні документи, що регулюють надання послуг

2.4.1.

Перелік основних нормативно-правових та технічних документів до вимог яких необхідно надавати послуги наведені у Додатку 2 до цього Технічного завдання.

2.5. Гарантійний період

№ з/п

Умови

2.5.1.

Гарантійний термін на надані послуги – 1 рік з дати підписання Сторонами акту прийому-передачі послуг, наданих в повному обсязі.

 

2.6. Очікувані результати

В результаті надання послуг Замовнику передаються матеріали, що описані в таблиці нижче:

№ з/п

Найменування результатів послуг

Формат надання

 

цифрова картографічна основа у форматі  номенклатурних аркушів масштабу 1:10 000  у Місцевій системі координат Житомирської області – УСК-2000, регіональна (місцева) система координат (МСК- 18)

*DMF, *SHP, *PDF, паперовий

 загальний файл картографічної основи масштабу 1:10 000  у Місцевій системі координат Житомирської  області – УСК-2000, регіональна (місцева) система координат (МСК- 18)

*DMF, *SHP

цифрові топографічні плани на кожен населений пункт згідно переліку у додатку 3 до технічного завдання у форматі  аркушів масштабу 1:2000  у Місцевій системі координат Житомирської  області – УСК-2000, регіональна (місцева) система координат (МСК- 18)

*DMF, *SHP, *PDF, паперовий

загальний топографічний план на кожен населений пункт згідно переліку у додатку 3 до технічного завдання масштабу 1: 2 000 у Місцевій системі координат Житомирської  області – УСК-2000, регіональна (місцева) система координат (МСК- 18)

*DMF, *SHP

база геоданих

PostgreSQL (із включенням об'єктів у форматі *geojson)

база геоданих земельних ділянок

*DMF,*geojson

 технічний звіт

*PDF, паперовий

Всі матеріали передаються на цифрових носіях інформації, додатково узгодженим з Замовником,  в 1 примірнику.

Всі результати послуг повинні бути передані Замовнику до 31.12.2023 року.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь