Віктор Фещук із Черняхова поповнив Небесне Воїнство

Дата: 14.11.2023 09:00

На зображенні може бути: текст

В нашій громаді знову горе...

Коли на українську землю посунули криваві окупанти, 50-річний Віктор Васильович ФЕЩУК із Черняхова не вагаючись став на її захист. Він разом з побратимами стримував ворогів, не жаліючи себе.

З листопада минулого року, після бойових дій на Донеччині, солдат Віктор Фещук більше не вийшов на зв'язок із рідними.

Рік пошуків. Рік сподівань. На жаль, після спеціальних експертиз родині захисника України прийшла трагічна звістка: Віктор Фещук загинув 06.11.2022 року під час штурмових дій та артилерійського обстрілу в районі н.п. Курдюмівка Донецької області.

Черняхівська селищна рада і вся громада висловлюють щирі співчуття родині Героя!

Вклоняємось пам'яті справжніх патріотів, які стали до боротьби за вільну Україну, віддавши найдорожче, що мали, - своє життя.

Про час прощання із полеглим захисником повідомимо додатково.