Знову втрата: під час захисту суверенності України загинув Юрій Дурицький із Черняхова

Дата: 13.11.2023 09:00

Жорстока, кровопролитна війна продовжує забирати життя найкращих синів України.

Черняхівську громаду сколихнула чергова страшна звістка: 10 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання в районі н.п. Степове Покровського району Донецької області загинув ДУРИЦЬКИЙ Юрій Миколайович з Черняхова.

Юрій Дурицький - досвідчений відважний воїн, сержант ЗСУ. Його загибель – це непоправна втрата не тільки для нашої громади, але і для України. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Висловлюємо щирі співчуття батькам, які виростили та виховали справжнього патріота, дружині Героя, усій родині, близьким та друзям загиблого.

Сумуємо разом із вами. Низько схиляємо голови у глибокій скорботі.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Про дату прибуття тіла загиблого Героя на рідну землю та час поховання повідомимо додатково.