Привітання з нагоди Дня працівника соціальної сфери України

Дата: 05.11.2023 08:00

Шановні працівники соціальної сфери !

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята!

Ваша робота нелегка і відповідальна, адже потребує фізичних і неабияких моральних сил, щоб  піклуватися про тих, хто не має змоги самостійно впоратися з життєвими негараздами, кому потрібна допомога.

Під контролем соціальних працівників сьогодні є питання збереження фізичного та психічного здоров'я людей, вирішення безлічі конфліктів між громадянами, планування сім'ї та допомога родинам, що опинились у скрутному становищі.

Ми глибоко переконані, що працівники соціальної галузі Черняхівської громади - це професіонали, які готові простягнути руку допомоги всім, хто цього потребує.

Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, достатку, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра!

Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми для служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу!

Нехай у ваших домівках панує мир і злагода!

Наталія РЕВЧУК,

Черняхівський селищний голова