Відбулося перше засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Черняхівської селищної територіальної громади

Дата: 18.10.2023 08:04

17 жовтня 2023 року відбулося перше засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Черняхівської селищної територіальної громади до 2027 року та плану заходів із її реалізації. Адже реалії нашого часу (війна, міграція населення, зміна вікового складу жителів громади та ін.) ставлять і нові завдання перед місцевим самоврядуванням.

В засіданні взяли участь члени робочої групи на чолі з селищним головою Наталією Ревчук.

Експерт із розробки місцевих стратегій розвитку Петро Пивовар презентував напрацьований протягом вересня разом із членами робочої групи соціально- економічний аналіз громади, а також результати опитування мешканців громади та підприємців-представників місцевого бізнесу, що разом складають профіль громади.

Учасники засідання, які представляли інтереси мешканців громади в різноманітних сферах життя, обговорили стан та проблеми розвитку Черняхівщини, для уточнення матеріалів профілю провели галузевий SWOT-аналіз складових громади. Всі доповнення, озвучені під час робочого зібрання, будуть враховані під час оновлення Стратегії.

На другому засіданні, яке пройде найближчим часом, планується сформулювати стратегічне бачення розвитку громади та її основні пріоритети.

Реалізація проєкту стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та підтримці американської спільноти через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

П Р О Т О К О Л першого засідання Робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Черняхівської селищної територіальної громади на період до 2027 року

Присутні члени робочої групи з оновлення

ПРЕЗЕНТАЦІЯ, І засідання