Черняхівська громада попрощалась із Героєм Топалом Геннадієм Васильовичем із Черняхова

Дата: 20.09.2023 09:50

Черняхівська громада знову прощалась із Героєм...

У вівторок, 19 вересня, в останню дорогу провели нашого земляка ТОПАЛА Геннадія Васильовича, який 21.06.2023 року поліг смертю хоробрих біля н.п.Кремінна Луганської області, захищаючи Україну від окупантів.

Від батьківського дому вулицями рідного селища вдячні земляки, керівництво громади, рідні, друзі і бойові побратими з болем і жалем провели Героя до місця його вічного спочинку. За душу полеглого Воїна Геннадія підносилися молитви.

Поховали солдата Геннадія Топала з військовими почестями. У мить прощання для Героя прозвучав Державний Гімн України та військовий салют.

Черняхівська селищна рада висловлює співчуття рідним, близьким і всім, хто знав Героя.

Вічная пам'ять і слава полеглим Героям!