Провели в останню дорогу воїна Пивовара Костянтина Васильовича із Великої Горбаші

Дата: 12.09.2023 15:20

Сьогодні Черняхівська громада знову прощалась із військовослужбовцем, який повернувся навіки до рідного села з війни.

ПИВОВАР Костянтин Васильович із Великої Горбаші став на захист України в перший день повномасштабного вторгнення рашистів. Військову службу проходив у складі 5-го прикордонного загону.

В мирному житті Костянтина Васильовича знали як гарного сина і батька, доброго товариша і привітного сусіда, людину щиру і роботящу. Костянтин Пивовар тривалий час працював фельдшером в с.Мала Горбаша та на швидкій допомозі. Був справжнім спеціалістом своєї справи, - згадують і колеги, і вдячні земляки.

09 вересня 2023 року в госпіталі м. Суми через важку хворобу серце Костянтина Васильовича зупинилось.

Сьогодні рідні, друзі, бойові побратими, керівництво громади та старостинського округу, духовенство і односельці провели з військовими почестями в останню дорогу вірного сина України.

Черняхівська селищна рада висловлює щирі співчуття родині полеглого захисника.

Вічна пам'ять Герою!