В с.Дівочки Черняхівської громади відбулось прощання із захисником України Ніштою Сергієм Вікторовичем

Дата: 06.09.2023 15:51

Сьогодні, 6 вересня 2023 року, в с.Дівочки Черняхівської громади відбулось прощання з захисником України, 45-річним НІШТОЮ Сергієм Вікторовичем, який помер від важкої хвороби. У чоловіка залишились мама, дружина та діти.

Провести Героя в останню дорогу прийшли родичі, друзі, побратими, духовенство, представники місцевої влади, вдячні земляки. Люди ставали на коліна перед траурною процесією з тілом померлого, тим самим віддаючи останню шану Воїну, який захищав волю і незалежність України.

Поховали військовосдужбовця з усіма військовими почестями на місцевому кладовищі.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким померлого захисника.

Вічна шана та пам’ять Герою!