Черняхівська громада попрощалась із захисником України Віктором Огнєвим

Дата: 28.08.2023 14:25

...Він повернувся із пекла додому, в рідний Черняхів. Повернувся до рідних і друзів. Повернувся на щиті. І навіки залишиться 30-літнім енергійним та завзятим красенем, що віддав життя за Україну...

Риданнями і прокляттями у бік ворогів, стоячи на колінах і встеляючи квітами останню путь Воїна провела сьогодні Черняхівщина до місця вічного спочивання свого молодого Героя - ВІКТОРА ОГНЄВА.

Черняхівська селищна рада , уся Черняхівська громада висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого військовослужбовця. Вічна пам'ять українському Герою, який без вагань віддав своє життя за Україну, за мир та спокій своєї рідної землі.

Пишаємося безсмертним подвигом нашого земляка, для нас він залишиться прикладом мужності, відваги та невичерпного патріотизму. Слава Героям і слава Україні!