Пам`яті Воїна. Прищепа Віктор Васильович

Віктор Васильович

старший солдат

27.12.1977-14.06.2023 рр.

Віктор Прищепа народився 27 грудня 1977 року в смт Черняхів Житомирської області.

Навчався в Черняхівській неповносередній школі, потім – в Головинському ВПТУ. Отримав фах кранівника.

Після училища Віктор проходив строкову військову службу в прикордонних військах.

Згодом одружився. У шлюбі народились п’ятеро дітей.

Багато років працював в ДП ДАК «Хліб України». У вільний від роботи час знаходив собі заняття біля власного обійстя. Постійно щось майстрував, адже добре знав і будівельну справу.

Друзі згадують про Віктора, як про безвідмовного, доброго, позитивного і щирого товариша, який завжди допомагав у будь-якій справі.

4 березня 2022 року Віктор разом із товаришем пішли у військкомат, добровольцями вступили до лав Збройних Сил України, щоб захищати рідну землю від окупантів. Рідний брат Віктора теж військовослужбовець, тож хвилювань для матері та рідних людей було немало. Але чоловіки завжди заспокоювали матір, що все буде добре і вони обов’язково повернуться додому з Перемогою.

Віктор Васильович пройшов військове навчання в Словаччині. Потім на фронті виконував роботу бойового медика, рятуючи життя побратимів. За сумлінну військову службу, старанність та розумну ініціативу під час захисту територіальної цілісності та незалежності України військовослужбовець 1 штурмової роти 1 штурмового батальйону військової частини А4699 Віктор Прищепа був нагороджений подякою від керівництва.

На жаль, 14 червня 2023 року поблизу н.п.Вербове Пологівського району Запорізької області під час виконання бойового завдання старший солдат Віктор Прищепа поліг смертю хоробрих.

Дорогого сина, чоловіка, багатодітного батька, вірного друга, надійного побратима, мужнього Героя, який поклав життя за волю українського народу, сотні вдячних земляків провели в останню дорогу з військовими почестями у рідному Черняхові.

У Кафедральному храмі на честь Почаївської ікони Божої Матері архієпископ Житомирський і Поліський Володимир у співслужінні з духовенством провели чин відспівування полеглого Воїна.

Поховали Віктора Прищепу на місцевому кладовищі під звуки військового салюту і Державного Гімну України.

Вічна пам’ять Герою!