18 серпня - День пам`яті Петра Городнюка

Дата: 18.08.2023 09:00

Городнюк Петро Іванович народився 26 червня 1976 року в с. Мала Горбаша Черняхівського району Житомирської області.

Люблячий син, чоловік, прекрасний батько з 24 лютого 2022 року став на захист рідного краю в складі роти охорони. З травня цього ж року солдат Петро Городнюк боронив Україну у складі 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

Рік тому, 18 серпня 2022 року, під час виконання бойових завдань поблизу населеного пункту Мазанівка Донецької області, наш земляк героїчно загинув, захищаючи українську землю від російських окупантів.

Пам`ятаємо та низько вклоняємось Герою, який віддав своє життя за право українців жити на своїй землі.

Вічна пам`ять і шана Герою!