13 серпня - День пам`яті Юрія Євпака

Дата: 13.08.2023 09:00

Фото без описуНародився Євпак Юрій Володимирович 18 лютого 1977 року в селі Велика Горбаша  Черняхівського району Житомирської області.

В люблячій сім`ї Юрій виріс справжнім чоловіком - відповідальним, мужнім, чесним.

У березні 2014 року, отримавши повістку про мобілізацію, Юрій без вагань пішов її Україну. Служив сержантом 30-ої окремої механізованої бригади, брав участь у бойових діях на Донеччині.

Указом Президента України №553/2015 від 22 вересня 2015 року, "за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", Юрій Євпак нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Сьогодні минає 9 років з того чорного дня, коли сержант Євпак Юрій Володимирович загинув під час бою в районі села Степанівка Шахтарського району Донецької області.

Роки минають, але пам`ять про наших Герої безсмертна!

Дякуємо за подвиг!