Пам`яті Воїна. Голяченко Юрій Петрович

Фото без описуГОЛЯЧЕНКО

Юрій Петрович

сержант

25.02.1982 - 11.05.2023 рр.

Юрій Голяченко народився 25 лютого 1982 року в селі Славів Черняхівського району Житомирської області. Був наймолодшим у багатодітній дружній сім'ї.

В 1999 році закінчив Селянщинську середню школу. З жовтня цього ж року проходив строкову службу в місті Біла Церква Київської області.

Повернувшись з армії, доглядав бабусю, яка була обмежена у русі. Разом з цивільною дружиною виховували спільну доньку Христину. Працював будівельником, різноробочим у місцевих орендарів, допомагав односельчанам по господарству. Юрій був доброзичливим та трудолюбивим, любив працювати на землі, мав багато друзів.

До лав Збройних Сил України по мобілізації був призваний 23 грудня 2022 року. Після проходження військової підготовки, заступник командира бойової машини навідник- оператор 1 механізованого відділення, 3-го механізованого взводу, 9-ї механізованої роти, 3-го механізованого батальйону захищав Україну на сході…

11 травня 2023 року сержант Голяченко Юрій Петрович під час штурмових дій загинув на Донеччині поблизу населеного пункту Дубово-Василівка. Юрій Петрович віддав своє молоде життя, захищаючи волю та незалежність України.

Поховали Юрія на кладовищі в рідному селі Славів.