Пам`яті Воїна. Башинський Максим Анатолійович

БАШИНСЬКИЙ

Максим Анатолійович

солдат

31.07.2003 - 14.07.2023 рр.

Максим Башинський народився 31 липня 2003 року в с.Велика Горбаша Черняхівського району Житомирської області.

Хлопець дуже рано став сиротою: з дворічного віку його виховували бабуся і дідусь. Попри всі труднощі долі, Максим виріс світлим і добрим юнаком, який з радістю допомагав не тільки рідним, а й сусідам та друзям.

Товариський, завжди усміхнений і позитивний, на Максима завжди можна було покластись - так згадують про Героя всі, хто його знав.

Після закінчення місцевої Великогорбашівської школи I-II ступенів, юнак навчався в училищі в Житомирі, чесно працював і планував майбутнє.

Все змінила війна. Ще зовсім юний, 19-річний Максим прийняв рішення стати на захист України, щоб вигнати ворогів із нашої країни. У травні цього року він підписав контракт і вступив до лав ЗСУ.

На превеликий жаль, життя молодого воїнав обірвалось 14 липня 2023 року в районі н.п. Мар'їнка Донецької області.

На щиті він повернувся до рідного дому 19 липня 2023 року. Земляки зустріли його на колінах, не стримуючи гірких сліз, встеляли дорогу квітами. Після чину відспівування, під звуки Державного Гімну України поховали захисника на місцевому кладовищі. Останню шану воїну і побратиму віддали військовим салютом.

Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Башинського Максима Анатолійовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Світла пам’ять і вічна слава Герою!