Дата: 20.07.2023 16:00

Черняхівська громада провела в останню дорогу захисника Василя ШКАНДЕВИЧА із с.Осівка.

Шкандевич Василь Тимофійович народився 23 листопада 1963 року в с. Осівка. Тут його знають як гарного господаря, порядного сусіда, доброго і люблячого чоловіка, батька, найкращого дідуся.

До війни Василь Тимофійович працював на місцевій пилорамі, утримував господарство і обробляв землю.

24 лютого 2022 року чоловік, не вагаючись, впевнено пішов у військкомат, щоб стати до лав захисників України. За словами рідних, враховуючи поважний вік добровольця, у центрі комплектування йому відмовили. Однак, мужній чоловік наполегливо відстояв свою позицію і поїхав не додому, а разом з першими добровольцями - захищати свою країну.

Рядовий Василь Шкандевич проходив службу у складі військової частини А1495. Під час боїв на східному напрямку отримав важку контузію, яка дала ускладнення. Тривалий час лікувався в госпіталі, але, на превеликий жаль, 17 липня 2023 р. наш Герой пішов у засвіти.

Сьогодні із захисником України Василем Шкандевичем із військовими почестями прощались у рідному селі. Рідні, друзі, бойові побратими, духовенство, представники місцевої влади і вдячні земляки провели Героя до місця його вічного спочивання.

Щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай Господь дасть вам сили пережити горе...

Вічний спокій душі та слава Герою!