Черняхівська громада попрощалась із полеглим 19-річним Героєм Максимом Башинським

Дата: 19.07.2023 17:03

Страшна війна без жалю забрала молоде життя нашого Героя БАШИНСЬКОГО МАКСИМА АНАТОЛІЙОВИЧА– мужнього захисника, молодого козака, жителя с.Велика Горбаша, який боронив українську землю від російського окупанта.

Максим Башинський народився 31 липня 2003 року у Великій Горбаші на Черняхівщині. Хлопець дуже рано став сиротою: з дворічного віку його виховувала бабуся. Попри всі труднощі долі, Максим виріс світлим і добрим юнаком, який з радістю допомагав не тільки бабусі, а й сусідам та друзям.

Товариський, завжди усміхнений і позитивний, на Максима завжди можна було покластись - так згадують про Героя всі, хто його знав.

Після закінчення місцевої школи, юнак навчався в училищі в Житомирі, чесно працював і планував майбутнє.

Все змінила війна. Ще зовсім юний, 19-річний Максим прийняв рішення стати на захист України, щоб вигнати ворогів із нашої країни. У травні цього року він підписав контракт і вступив до лав ЗСУ.

На превеликий жаль, життя молодого воїнав обірвалось 14 липня 2023 року в районі н.п. Мар'їнка Донецької області.

Нашому Герою тепер навіки 19.

На щиті він повернувся до рідного дому сьогодні, 19 липня. Земляки зустріли його на колінах, не стримуючи гірких сліз, встеляли дорогу квітами.

Після чину відспівування, під звуки Державного Гімну України поховали захисника на місцевому кладовищі. Останню шану воїну і побратиму віддали військовим салютом.

Черняхівська громада висловлює співчуття рідним, близьким і друзям полеглого Максима Башинського.

Світла пам’ять і вічна слава Герою!