У глибокій скорботі Черняхівська громада провела в останню земну дорогу Героя-захисника Корнійчука Романа Романовича

Дата: 30.06.2023 15:00

У глибокій скорботі Черняхівська громада провела в останню земну дорогу Героя-захисника КОРНІЙЧУКА Романа Романовича, який віддав своє життя на війні з російськими окупантами.

Роман Корнійчук народився 27 листопада 1997 року в с.Бежів. Тут пройшло дитинство і юність.

Веселий, активний, добрий, товариський Роман ніколи не відмовляв у допомозі, мав багато друзів і планів на життя. Все змінила війна. Захисник добровольцем пішов до лав ЗСУ у перший день повномасштабного вторгнення, 24 лютого 2022 року.

24 червня 2023 року в районі населеного пункту Родіонівка Шостинського району Сумської області під час виконання бойового завдання Роман Корнійчук поліг смертю хоробрих.

Попрощатися з Героєм, розділити біль непоправної втрати з рідними та провести його в останню дорогу прийшли односельці та керівництво громади, побратими, друзі, всі, хто знав Романа.

Поховали захисника на кладовищі села Бежів з усіма військовими почестями, під постріли почесної варти та Гімн України.

Щирі співчуття родині загиблого воїна. Навіки будемо пам’ятати його мужність і подвиг!