Сьогодні в с.Пекарщина провели в останню дорогу молодшого сержанта Трохименка Володимира Миколайовича

Дата: 26.06.2023 16:15

Фото без описуСьогодні в с.Пекарщина провели в останню дорогу молодшого сержанта ТРОХИМЕНКА Володимира Миколайовича.

50-річний Володимир Трохименко працював і разом із родиною проживав у Києві. Життєрадісний, добрий і завжди позитивний чоловік безвідмовно став на захист України. По мобілізації був призваний до лав ЗСУ в березні 2023 року. Загинув 20.06.2023 року в районі н.п. Велика Новосілка Донецької області.

Сьогодні наш Герой востаннє побував біля будинку своїх батьків, де пройшло його дитинство: прощання із полеглим захисником відбулось у його рідному селі Пекарщина Черняхівської територіальної громади.

Вдячні земляки зустріли кортеж із тілом полеглого захисника зі сльозами на очах, схиливши голови в скорботі, ставши на коліна. Квітами встелили дорогу до місця його вічного спочивання. Про Царство Небесне для полеглого воїна Володимира усі разом молились у місцевому храмі, де відбувся чин відспівування.

Церемонія поховання відбулася з усіма військовими почестями. Присутні представники влади, військові, друзі і знайомі віддали останню шану Герою під звуки військового салюту та Гімну України.

У вічній скорботі залишились рідні, друзі, побратими і всі, хто знав відважного захисника України.

Висловлюємо щирі співчуття родині, сумуємо та розділяємо біль цієї непоправної втрати.

Світла пам’ять і вічна шана Герою.