Провели в останню дорогу полеглого захисника України Віктора Прищепу

Дата: 19.06.2023 15:30

Фото без описуРосійсько-українська війна продовжує безжально забирати життя українців.

В небесне військо йдуть найкращі, які самовіддано стояли на захисті рідної землі.

Цього разу гірка вість прийшла до нашої громади із Запоріжжя, де 14 червня 2023 року поблизу с.Вербове поліг смертю хоробрих наш земляк із Черняхова Віктор ПРИЩЕПА, який разом з побратимами захищав рідну землю від окупантів.

Дорогий син, чоловік, багатодітний батько, вірний друг, безвідмовний товариш, надійний побратим, - так згадували про Віктора Прищепу всі, хто сьогодні прийшли провести Героя до місця вічного спочивання. Схиливши голови у скорботі, люди несли квіти і молились про Царство Небесне для захисника, який віддав своє життя за рідну країну.

У Кафедральному храмі на честь Почаївської ікони Божої Матері архієпископ Житомирський і Поліський Володимир у співслужінні з духовенством провели чин відспівування полеглого Воїна.

На селищному кладовищі відбулось прощання із загиблим воїном-земляком.

Його пам'ять вшанували хвилиною мовчання та воєнним салютом.

Вічна пам‘ять Герою!..