Черняхівська громада в с.Славів попрощалась із полеглим військовослужбовцем ЗСУ, сержантом Юрієм Голяченком

Дата: 18.05.2023 08:20

Черняхівська громада в с.Славів сьогодні попрощалась із полеглим військовослужбовцем ЗСУ, сержантом Голяченком Юрієм Петровичем.

11 травня 2023 року поблизу н.п. Дубово - Василівка Донецької області Юрій Голяченко поліг смертю хоробрих, захищаючи державний суверенітет України.

Коридором шани навколішки з українськими стягами в руках і квітами зустріли земляки кортеж із тілом полеглого захисника. Попрощатись із бійцем прийшли рідні, близькі, друзі, побратими загиблого, представники місцевої влади. Відспівували Героя у місцевому храмі.

Під звуки державного гімну України та прощальні постріли військових тіло захисника віддали землі, а державний стяг передали дочці Героя.

Висловлюємо щире співчуття рідним та близьким полеглого захисника. Вічна пам’ять Герою!

Вічна пам’ять і слава полеглим воїнам!