Пам`яті Воїна. Карпельов Василь Іванович

Дата: 11.05.2023 14:40

Карпельов Василь Іванович

солдат

14.01.1997 – 03.01.2023 рр.

Василь Карпельов народився 14 січня 1997 року в с.Стирти Черняхіського району Житомирської області. Тут провів своє дитинство. Друзі згадують Василя як відповідального працелюбного хлопця, щирого друга.

25-річний Василь Карпельов був мобілізований до лав ЗСУ в липні 2022 року.

З 03 січня 2023 року офіційно вважався зниклим безвісти після бою біля населеного пункту Мар'їнка Донецької області. З того часу рідні розшукували свого самовідданого Героя серед живих і мертвих. На превеликий жаль, попри всі надії і сподівання, 10 березня стало відомо, що мужній захисник Василь Карпельов загинув. У нього залишились мати, брати, рідні і друзі.

15 березня 2023 року, у с.Стирти громада попрощалась із Героєм солдатом Василем Карпельовим. Кортеж із тілом загиблого жителі Стирт того дня зустріли навколішки коридором пошани.

Із військовими почестями загиблого воїна провели в останню земну дорогу. На честь захисника, який до останнього подиху боронив свою країну від окупанта, прозвучав військовий салют.

Схиляємо голови у скорботі та розділяємо біль непоправної втрати, висловлюємо щирі співчуття родині і близьким загиблого.

Герої не вмирають! Вони поповнюють ряди небесного війська і пам’ять про їхній подвиг житиме вічно.