Мобільні групи здійснюватимуть контроль за дотриманням правил благоустрою в громаді

Дата: 10.05.2023 16:05

За ініціативи селищної ради та враховуючи побажання активних жителів, створено мобільні групи із числа працівників органу місцевого самоврядування, депутатів, правоохоронців та уповноважених на складання адміністративних протоколів за порушення правил благоустрою населених пунктів Черняхівської громади.

Мобільні групи здійснюватимуть об’їзд та обхід усіх мікрорайонів Черняхова та інших населених пунктів нашої громади.

"Основна мета - це не штраф, а наведення порядку на наших вулицях і прилеглих територіях біля підприємств. Якщо ж громадяни не реагуватимуть на зауваження про порушення правил благоустрою, тоді їх чекатиме адміністративна відповідальність, відповідно до чинного законодавства." - зазначила Тетяна Тарнавська - керівник комісії з благоустрою.

Такі рейди заплановані на постійній основі, тому прохання: із розумінням віднестися до ситуації, дбайливо ставитися до природи та здоров’я власного і оточуючих.

Ми разом маємо дбати про чисте довкілля нашого спільного дому.