З Днем Європи!

Дата: 09.05.2023 12:01

Цьогоріч Україна вперше відзначає День Європи 9 травня - традиційне свято в Європейському Союзі та інших країнах на знак миру та єдності на континенті.

Україна і українці - невід'ємна частина великої європейської родини. Ми вшановуємо нашу історичну єдність – єдність усіх європейців, які знищили нацизм і переможуть рашизм.

Майбутнє Європи неможливе без України і майбутнє України неможливе без Європи. Це вже очевидно.

Вибір українського суспільства – бути в європейській родині країн. Нині саме український народ щитом стоїть на захисті європейських цінностей, а День Європи – це гарний привід висловити подяку Європейському Союзу за підтримку та допомогу у боротьбі з російськими окупантами.

Дякуємо Європі та всьому світові за підтримку! Разом – до перемоги у війні за незалежність, відновлення миру та демократичні цінності!

Наталія РЕВЧУК, Черняхівський селищний голова