Психологічна і правова допомога онлайн упродовж першого року після повномасштабного вторгнення рф в Україну

Дата: 08.05.2023 16:30

Команда Вектор прав людини/Human Rights Vector NGO підготувала «Довідник провайдерів, які надають психологічну та правову допомогу постраждалим від війни РФ проти України».

Це частина друга публікації «Психологічна і правова допомога онлайн упродовж першого року після повномасштабного вторгнення РФ в Україну».

Ця публікація буде корисна людям, які шукають допомогу для себе чи своїх близьких та знайомих, а також спеціалістам(-кам), які таку допомогу надають для ознайомлення з досвідом колег(-жанок), налагодження партнерств.

Публікацію підготовлено ГО «Вектор прав людини» в межах проєкту «Психологічна та правова допомога задля реагування та пом’якшення наслідків війни в Україні», що отримує підтримку від Форуму громадянського суспільства Східного партнерства Eastern Partnership Civil Society Forum для членів і фінансується Європейським Союзом у межах підтримки громадянського суспільства в регіоні.

Усього у цій збірці детально описані 31 ініціатива та лінії допомоги з державного і недержавного секторів, які взяли участь в опитуванні ГО «Вектор прав людини» та розповіли про свою діяльність.