В Черняхівській селищній раді обговорили перспективи створення Veteran Hub

Дата: 04.05.2023 09:20

В середу, 3 травня, відбулась робоча зустріч селищного голови Наталії Ревчук з очільником районної ради ветеранів Костянтином Мікушиним і головою громадської організації «Бойове Братство Ветеранів АТО Черняхівщини»  Юрієм Коритком. До спілкування долучилися заступник селищного голови Андрій Ющенко, начальники юридичного відділу Ірина Войтович і соціального захисту Олександр Трохимчук, директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Юлія Маційчук.

Основна тема зустрічі – створення на території Черняхівської громади спеціального закладу – хабу, де ветерани можуть отримати необхідну професійну консультативну допомогу та психологічно розвантажитись. Тут також будуть надаватись послуги з працевлаштування та здійснення відповідного моніторингу за трудовою діяльністю ветеранів. Перевагою хабу є те, що, звернувшись сюди, ветеран зможе в одному місці комплексно отримати цілий спектр послуг і йому не доведеться витрачати час на відвідування різних установ чи організацій. Це особливо важливо для тих, хто наразі має певні проблеми із здоров’ям через отримані поранення.

Учасники зустрічі домовилися про подальші напрямки співпраці та спільні кроки задля реалізації такого важливого для підтримки ветеранів проєкту.