Вулицями, встеленими квітами, провели в останню земну дорогу Героя з Черняхівської громади Андрія Корнійчука

Дата: 24.04.2023 16:05

В Україні триває кривава війна з російським окупантом. Все більше і більше земляків ми втрачаємо навічно…

Сьогодні вулицями Сліпчиць і Головиного пройшов траурний кортеж із тілом Героя, який повернувся на щиті із жорстокої війни за волю України. З квітами і слізьми його на колінах зустріли земляки, створивши коридор пошани.

Андрій Корнійчук – відповідальний, мужній воїн, який мав бойовий досвід учасника АТО, з початку повномасштабного вторгнення знову став на захист країни у складі 46-ї окремої аеромобільної бригади. Він неодноразово був у найважчих точках. З 31 грудня минулого року перестав виходити на зв’язок із рідними. Його шукали і сподівались знайти серед живих. На жаль, згодом з’ясувалось, що Андрій Корнійчук загинув у Бахмуті.

Віддати шану загиблому сину України та розділити з рідними біль від важкої непоправної втрати прийшли керівники громади і Сліпчицького, Бежівського, Головинського старостинських округів, односельчани та мешканці сусідніх сіл, друзі і знайомі, побратими.

У день прощання за душу загиблого воїна піднеслася молитва. На честь Героя прозвучав військовий салют, а тіло віддали землі під звуки Державного Гімну на кладовищі поблизу Головиного.

Висловлюємо співчуття батькам, дружині та всій родині полеглого воїна, побратимам, друзям, односельчанам, усім, хто знав загиблого Героя, якого завжди пам’ятатимуть як взірець мужності, патріотизму та незламності.

Вічна пам'ять та вдячність Герою!