Відбирають найкращих серед наймотивованіших. Долучайтесь. Творимо перемогу України разом!

Дата: 20.04.2023 11:00

Прапор України, замотаний за спиною у воїна бригади «Буревій», чекає моменту, коли його розгорнуть та встановлять десь у центрі Луганська, Донецька або в Криму!

Штрихи до портрету добровольця: переважно чоловіки – 98%середній вік – 37 років. Раніше проходили службу в силах оборони та правопорядку 27%. Всі відібрані добровольці відповідають досить жорстким вимогам до стану здоров’я. Більшість добровольців мають родини (одружених – 54%, неодружених – 46%). За місцем проживання розділилися майже порівну (сільська місцевість – 51%, з міст – 49%). Найголовніша спільна риса: міцна мотивація звільнити Україну від російських загарбників – вони дійсно хочуть бути дотичними до нашої перемоги. За словами інструкторів, більшість добровольців, які вже пройшли частину підготовки, швидко зросли до рівня досвідчених бійців, які готові до бою.