Житомирський обласний центр крові шукає активістів в територіальних громадах!

Дата: 13.04.2023 16:23

Для того, аби мати можливіть розвивати та поширювати донорство на теренах нашої області, Житомирський обласний центр крові активно співпрацює з об’єднаними територіальними громадами, аби вдосконалювати систему заохочення потенційних донорів.

Обласний центр крові шукає активістів та волонтерів у територіальних громадах, які зможуть перебувати в безпосередньому контакті з центром крові і поширювати донорство у своєму місті/селищі (активно розповсюджувати інформацію серед місцевих каналів комунікації, розклеювати плакати, при потребі допомогати в організації Дня донора тощо).

Просимо звертатися за номером телефону +380 63 822 1962 або писати на сторінку у Фейсбук та передавати свої контакти. Менеджер зі зв’язків з Вами зв’яжеться. Щиро вдячні кожному, хто має можливість та бажання долучитися!