Відбувся турнір із волейболу між старостинськими округами Черняхівської селищної ради. ФОТО

Дата: 10.04.2023 08:45

В неділю, 9 квітня 2023 року, на базі Черняхівського ліцею № 1 відбувся турнір із волейболу між старостинськими округами Черняхівської селищної ради.

У змаганнях узяли участь сім команд: три команди з Черняхова та команди Селецького, Жадьківського, Видиборського і Селянщинського старостинських округів.

Вітаючи присутніх, Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук побажала всім гарної гри і подякувала Збройним Силам України за можливість жити та працювати, відзначати Великодні свята і проводити змагання в нашій громаді.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Світлана Колядич пояснила учасникам змагань порядок жеребкування та побажала задоволення від гри та спортивного азарту.

Пам'ять про полеглих захисників України вшанували хвилиною мовчання.

Кожна гра була цікавою, команди запекло змагалися за титул найкращої. Особливо напружено проходили фінальні матчі.

У підсумку першу сходинку посіли спортсмени ВК "Черняхів", 2 місце - команда Селецького старостинського округу, 3 місце - волейболісти "Фортуни".

Переможці і призери отримали кубки, Грамоти від селищної ради і грошові призи від селищного голови Наталії Ревчук. Команди, які цього разу не увійшли до трійки сильніших, отримали від Наталії Миколаївни солодкі заохочувальні подарунки.

Цей ігровий день приніс усім позитивні враження та неповторні емоції!

Вітаємо переможців змагань та бажаємо всім волейболістам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!