В Україні починається загальнонаціональна кампанія “Змагаймось за нове життя”

Дата: 06.04.2023 16:45

В Україні починається загальнонаціональна кампанія “Змагаймось за нове життя” – яка розповідає про вклад кожного у спільну перемогу. Героями кампанії є звичайні люди, що попри намагання ворога зламати їх дух, продовжують жити.

Маніфестом кампанії стала строфа Лесі Українки: “Нащо даремнії скорботи? Назад нема нам воріття! Берімось краще до роботи, Змагаймось за нове життя!“ Рік боротьби додає впевненості у нашій перемозі. Українці пережили найтяжчу для країни зиму і не зламалися.

Ми навчилися жити, незважаючи на блекаути, обстріли та руйнування. Попри будь-які намагання ворога зламати наш дух, ми продовжуємо гідно жити своїм життям. Щодня українці демонструють приклади неймовірної стійкості та опору агресії. Щоденна праця кожного заради майбутнього наближає перемогу України.

Відеопрогравач