Вітаємо Логвинчука Євгенія з перемогою в Чемпіонаті України з армрестлінгу серед юнаків та юніорів

Дата: 05.04.2023 08:30

23-27 березня 2023 року в смт Воловець Закарпатської області відбувся Чемпіонат України з армрестлінгу серед юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь 16 команд, з різних куточків України, загальною кількістю у 199 спортсменів.

В складі команди Житомирської області брав участь і наш земляк - представник Черняхівської ДЮСШ - Логвинчук Євгеній. Спортсмен вперше брав участь у змаганнях подібного рівня, але все ж зумів показати відмінні результати, виборовши I місце на праву та II місце на ліву руку серед 18 учасників з різних міст України у ваговій категорії 60 кг!

Фото без описуФото без описуФото без опису

Вітаємо Євгенія з прекрасним результатом і бажаємо не зупинятись на досягнутому!

Окрема подяка за тренування та потрібні настанови Володимиру Іваницькому і особливо Максиму Душку, який продовжує справу брата Юрія, популяризуючи даний вид спорту серед молоді Черняхівської громади.

За матеріалами Черняхівської ДЮСШ