Долучайтеся до радіодиктанту, який звучатиме голосом Пса Патрона із популярного мультфільму

Дата: 03.04.2023 15:45

У вівторок, 04 квітня, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки відбудеться радіодиктант для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами. Диктант звучатиме голосом Пса Патрона із популярного мультфільму.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Міністерство освіти та науки, Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Центр з протимінної діяльності об’єдналися, аби провести диктант «Спільно до безпеки». Диктант звучатиме на хвилях «Українського радіо». Текст прочитає Михайло Карпань, актор, який озвучує Пса Патрона в однойменному мультфільмі.

О 14:40 в етері «Українського радіо» відбудеться розмова з представником ДСНС про забруднення України мінами і вибухонебезпечними предметами та про важливість навчання дітей правил безпечної поведінки. О 15:00 розпочнеться написання диктанту.

Трансляцію диктанту можна слухати на FM-частоті, сайті або у мобільному застосунку «Українського радіо» та у додатку «Дія». Також трансляцію можна слухати у точці «Спільно»  (потрібна завчасна реєстрація на відвідування).

Окрім цього диктант транслюватиметься у таких соціальних мережах:

• YouTube та Facebook сторінках ЮНІСЕФ;
  • Facebook сторінці Міністерства освіти і науки;
  • YouTube та Facebook сторінках ДСНС;
  • YouTube та Facebook сторінках «Українського радіо»;
  • Facebook сторінці Центру протимінної діяльності.

Заохочуємо батьків та освітян Житомирщини ділитися фотографіями та відеозаписами того, як діти пишуть диктант у соцмережах з хештегом #СпільноДиктант.

Перевірити правильність написання диктанту можна буде одразу після його завершення у соціальних мережах та на офіційних сайтах ЮНІСЕФ, ДСНС та «Українського радіо».

Завантажуйте матеріали для дітей різного віку та методичні матеріали для вчителів для уроку з мінної просвіти за посиланням.